ANGAJARE RESPONSABIL

  • Botosani, judetul Botosani
  • 0728108840
  • Persoana fizica
  • Anunt expirat
Societate de constructii din Botosani angajeaza:
Responsabil - productie tamplarie PVC si Aluminiu + Confectii metalice
Cerinte:
- studii tehnice/mecanice preferabil specializare profile metalice;
- cunoasterea utilajelor de productie de ferestre si usi din pvc si aluminiu ( experienta intr-un post similar);
- cunostinte despre programele de ofertare si executie;
- persoana organizata, capabila sa coordoneze echipa de productie.
Responsabilitati:
- intocmeste rapoartele de productie si pierderi tehnologice;
- verifica indeplinirea sarcinilor de catre oamenii din subordine;
- coordoneaza, indruma, controleaza si raspunde de intreaga activitate de productie din cadrul sectiei.
BENEFICII:
- conditii de lucru optime desfasurarii activitatii ;
- salariu fix: 2.500 lei ( primele 2-4 luni);
- recompense pe masura performantelor si a efortului depus;
- comision din vanzari intre 6.000 – 8.000 lei.
Vă rugăm trimiteti CV-ul la fax 0231-510.444 sau email: constructii16@gmail.com. Tel. 0728 108 840

Tip anunt Ofer